Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση μελών Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων | , στις 22-09-2017

Ν. Ορεστιάδα, 22 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΡΟΣ: τους Γονείς & Κηδεμόνες των μαθητών του 4ου Δημοτικού Σχολείου & Νηπιαγωγείου Ν. Ορεστιάδας.

ΘΕΜΑ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΤΗΣΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Αγαπητοί  Γονείς και Κηδεμόνες

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχολείου & Νηπιαγωγείου Ν. Ορεστιάδας, καλεί τα μέλη του στην ετήσια τακτική Γενική Συνέλευση,  την Τετάρτη 27/09/2017  και ώρα 18.00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.

Θέματα ημερήσιας διάταξης:

α) Απολογισμός Συλλόγου Γονέων σχολικού έτους 2016-2017

β) Στόχοι Συλλόγου Γονέων σχολικού έτους 2017-2018

Αναμένουμε από όλα τα μέλη του Συλλόγου και άλλες προτάσεις – θέματα που αφορούν όλους τους γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας.

Η παρουσία σας είναι σημαντική τόσο για την ενημέρωσή σας, όσο και για την συμβολή σας στην προσπάθεια εύρυθμης λειτουργίας του σχολείου μας.

Για το Δ.Σ.

Η Πρόεδρος