Καθυστέρηση στη μετακίνηση των μαθητών στις 21/9/17

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς | , στις 22-09-2017

Την Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017 σημειώθηκε σημαντική καθυστέρηση στην αποχώρηση των μαθητών που μετακινούνται μετά τη λήξη της 2ης ώρας του ολοημέρου στις 15.οο΄.

Το ΚΤΕΛ Έβρου, που είναι υπεύθυνο για τις μετακινήσεις, σε επικοινωνία που είχαμε μας ενημέρωσε ότι η καθυστέρηση δημιουργήθηκε λόγω ξαφνικής βλάβης στο λεωφορείο που έκανε εκείνη την ώρα τη μεταφορά και μέχρι να αντικατασταθεί.