Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις

Έναρξη σχολικής χρονιάς 2022-23

Η προσέλευση και η αποχώρηση των μαθητών/τριών θα γίνεται σύμφωνα με τα παρακάτω:

Προσέλευση μαθητών

Από οδό Πυθαγόρα

Α’, Β’, Γ’ τάξεις: 08:00-08:15

Από οδό Κοκκινάκη

Δ’, Ε’, Στ’ τάξεις: 08:00-08:15

Αποχώρηση μαθητών

Από οδό Πυθαγόρα

Α’, Β’ τάξεις: 13:15

Από οδό Κοκκινάκη

Γ’, Δ’ τάξεις: 13:15

Από οδό Σουλίου

Ε’, Στ’ τάξεις: 13:15

• Οι μαθητές/τριες που θα φοιτούν στο Ολοήμερο πρόγραμμα, να έχουν μαζί τους φαγητό που δε θα απαιτεί ζέσταμα.
  • Παρακαλούμε να τηρούνται οι ακριβείς ώρες προσέλευσης και αποχώρησης.
  • Μετά την προσέλευση ή την παραλαβή του παιδιού σας να αποχωρείτε άμεσα από την έξοδο του σχολείου.
  • Τυχόν επικοινωνία με τους εκπαιδευτικούς θα γίνεται μόνο με συνεννόηση, και όχι στις ώρες προσέλευσης/αποχώρησης των μαθητών.
  • Η αποχώρηση των μαθητών που φοιτούν στο Ολοήμερο πρόγραμμα, θα γίνεται μόνο από την έξοδο της οδού Πυθαγόρα, στις ώρες αποχώρησης που προβλέπονται (14:55, 15:50, 17:30).

Παρακαλούμε να επισκέπτεστε τακτικά την ιστοσελίδα μας, για να ενημερώνεστε για θέματα λειτουργίας του σχολείου.

Καλή σχολική χρονιά!