Άρθρα ανά μήνα: Ιούνιος 2024
ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ 318 ΓΙΑ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
18η Γιορτή Παιδικού Παραμυθιού
Την Παρασκευή 31 Μαΐου 2024 πραγματοποιήθηκε στα Λιπάσματα η βράβευση των σχολείων για το διαγωνισμό Παιδικού Παραμυθιού, που οργάνωσε το Τμήμα Παιδείας του Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας. Το σχολείο μας πήρε μέρος με την καθοδήγηση της κ. Δήμητρας Περσεφόνης Σκοπελίτη και τα παιδιά του Τμήματος Ένταξης. Βραβευτήκαμε με το βραβείο Καλύτερου Εξώφυλλου Παιδικού Παραμυθιού από τον Αντιδήμαρχο κ. Βασίλη Τσίγγερη. Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά και την εκπαιδευτικό.