Παράταση εγγραφών εκπαιδευτικών και μαθητών στο ΠΣΔ

Αν είστε κηδεμόνας μαθητή ή μαθήτριας και θέλετε να δημιουργήσετε λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (SCH) θα πρέπει να συνδεθείτε στη σελίδα https://register.sch.gr/students/

και να ακολουθήσετε όλα τα βήματα όπως αυτά ορίζονται.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν δεν γνωρίζετε τον Αριθμού μητρώου που έχει ο/η μαθητής/τρια,

δείτε σε προηγούμενο έλεγχο προόδου του. Αν ο μαθητής/τρια φοιτά στην Α, Β τάξη του δημοτικού ή δεν έχετε διαθέσιμο έλεγχο προόδου επικοινωνήστε με το σχολείο μας στο τηλέφωνο 2491025120 κατά τις εργάσιμες ώρες και ημέρες.

Οι εγγραφές εκπαιδευτικών και μαθητών/μαθητριών στο ΠΣΔ μπορούν να συνεχιστούν έως και την Δευτέρα 30/03/2020.

Οδηγία Υπουργείου Παιδείας

Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.