4ο   Δημοτικό Σχολείο Ελευθερίου- Κορδελιού

mail@4dim-elefth.thess.sch.gr

8 σχόλια

Μετάβαση στη φόρμα σχολίων

1. kalispera tha hthela na sas rotiso poios einai o kodikos toy sxoleioy gia na kano egrafi sto programma eyzin?

1. Οι κωδικοί του σχολείου για οποιοδήποτε πρόγραμμα χρησιμοποιούνται αποκλειστικά από τον εκάστοτε υπεύθυνο της σχολικής μονάδας.

2. Καλημέρα σας,

Θα ήθελα παρακαλώ να δηλώσω το ενδιαφέρον μου για τα τμήματα εκμάθησης σκακιού, έχω 2 παιδιά ηλικίας 10 ετών (Ε’ Δημοτικού στο 1ο Δημοτικό Κορδελιού) και 7,5 ετών (Β’ Δημοτικού στο 8ο Δημοτικό Κορδελιού).

Σας παρακαλώ όπως με ενημερώσετε για τις ώρες και το κόστος των μαθημάτων καθώς επίσης πως μπορώ να εγγράψω τα παιδιά, τηλέφωνο επικοινωνίας 2313043316, 6932470022 (σας καλεσα στο 2310764384 και στο 6948365888 αλλά δεν απάντησε κάποιος).

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τσακίρη Γεωργία

1. Τα τμήματα εκμάθησης σκακιού ήδη έχουν ξεκινήσει. Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 2310764384 (πρωινές ώρες) ή επισκεφθείτε το σχολείο κάθε Σάββατο στις 9 το πρωί.

3. καλησπέρα σας! θα ηθελα να κανω εγγραφη στο σχολει και θελω να μαθω αν ανηκω σε αυτο το δημοτικο. μενω στην καυκασου με κατσαντωνη. ευχαριστω!

1. Για σωστότερη ενημέρωση θα θέλαμε ακριβώς τον αριθμό της διεύθυνσης στην οποία μένετε.
      Σας ενημερώνουμε ότι έχει παρέλθει η ημερομηνία των εγγραφών (19/06/2015).

• Σωματαριδου Γεσθημανη στο 02/07/2020 στις 12:29
    • Απάντηση

Καλησπέρα,

Τα Πιστοποιητικά Φοίτησης που μας δόθηκαν από το Νηπιαγωγείο, πότε μπορούμε να το φέρουμε στο σχολείο;

Με εκτίμηση,

Σωματαριδου Γεσθημανη

1. Κυρία Σωματαρίδου,
      τα πιστοποιητικά διαβιβάζονται από το Νηπιαγωγείο στο Δημοτικό Σχολείο.
      Άρα δεν τα φέρνετε εσείς.
      Αυτή την περίοδο τα σχολεία είναι κλειστά.
      Θα το στείλει το νηπιαγωγείο με την έναρξη του νέου σχολικού έτους.
      Δε χρειάζεται να κάνετε κάποια ενέργεια εσείς.
      Καλό σας απόγευμα!