ΕΠΕΙΓΟΝ-ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΑΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αξιότιμοι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου μας, ευχόμαστε να είστε όλοι υγιείς. Θα πρέπει να επισκεφθείτε τη διεύθυνση https://register.sch.gr/students/ και να γράψετε τα παιδιά σας . Κατά τη διάρκεια της εγγραφής θα σας ζητηθεί ο Α.Μ. του μαθητή/τριας. Αυτόν θα τον βρείτε στον Έλεγχο Προόδου Α΄ Τριμήνου. Αν δεν τον έχετε τότε στείλτε μας e-mail στη διεύθυνση mail@4dim-argous.arg.sch.gr, γράφοντας ΟΝΟΜΑ -ΕΠΩΝΥΜΟ -ΤΑΞΗ κι εμείς θα σας τον στείλουμε.

Αφού γίνει η εγγραφή, οι μαθητές/τριες(με την καθοδήγηση των γονέων) : Στέλνουν e-mail στη διεύθυνση mail@4dim-argous.arg.sch.gr  γράφοντας κατά σειρά ΟΝΟΜΑ, ΕΠΙΘΕΤΟ, ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ, ΤΑΞΗ, ΤΜΗΜΑ, ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ (όπως το δηλώσατε στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο). Μετά από αυτά τα βήματα οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας θα αναλάβουν τα υπόλοιπα. ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: έως και την Τρίτη 23/3/2020 να έχει ολοκληρωθεί αυτή η διαδικασία. Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία σας. Πολλές ευχές για την υγεία σας.

Ο Διευθυντής του Σχολείου

Μπομπέτσης Γεώργιος