4 ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής

Χίου & Τσιμισκή Αγία Παρασκευή

Ενημέρωση γονέων

Οι εκπαιδευτικοί για το σχολικό έτος 2021-22 θα ενημερώνουν τους γονείς σε μηνιαία βάση ως εξής:

Α1Σιακάρα Θεοδώρα κάθε τρίτη βδομάδα του μήνα μέσω Webex (dorasiakara@gmail.com)

Α2 – Τσακίρη Μαρίακάθε τρίτη βδομάδα του μήνα μέσω Webex (tsakirimaria69@yahoo.com)

Β1Φυριππή Γεωργίατην τελευταία Δευτέρα του μήνα τηλεφωνικά (firippi@gmail.com)

Β2Ανδριοπούλου Μαρίαμέσω Webex κατόπιν συνεννόησης με ηλεκτρ. αλληλογραφίας (marian.67@windowslive.com)

Γ1 – Μακρή Χριστίνατις τελευταίες δύο εβδομάδες του μήνα, Τρίτη και Παρασκευή, 13.30-14.30 (xristmakri@yahoo.gr)

Γ2 – Μυλωνά Γεωργίακάθε Πέμπτη 13.15-14.00 στο τηλέφωνο του σχολείου (gogmil4@outlook.com)

Δ1Χαραλαμπίδου Ελένητην πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα 13.20-14.00 στο τηλέφωνο του σχολείου (elenicharalampidou68@gmail.com)

Δ2Μπουσινάκη Εύη την τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα 14.30-15.30 τηλεφωνικά (evibouss@yahoo.gr)

Ε1 – Κομπογιάννη Πανωραίακάθε Δευτέρα 13.20-14.00 στο τηλέφωνο του σχολείου (panoreakob@yahoo.gr)

Ε2Σιουρίκη Ευαγγελίακάθε Τρίτη 8-9 μ.μ. τηλεφωνικά κατόπιν συνεννόησης μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας siourikievangelia@gmail.com

Ε3 – Αλεξίου Νίκος την πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα στις 15.00 στο τηλέφωνο του σχολείου (alexiounikos04@gmail.com)

Στ1 – Τζιαχρήστα Ευαγγελίακάθε Τετάρτη 11.40-12.35 στο τηλέφωνο του σχολείου (evatziachrista@gmail.com)

Στ2 – Νέλλου Παναγιώταμέσω ηλεκτρ. αλληλογραφίας pnellou@gmail.com

Στ3Θεοδωροπούλου Αγγελικήκάθε Τετάρτη 11.00-12.30 στο τηλέφωνο του σχολείου (aggelinatheo@yahoo.gr)

ΑΓΓΛΙΚΑ

Καρακίτσιου Εύη μέσω ηλεκτρ. αλληλογραφίας evkarak@sch.gr

Παπαπαναγιώτου Μελισσάνθη μέσω ηλεκτρ. αλληλογραφίας melipapa@sch.gr

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Κανελλοπούλου Χριστίνα την πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα 14.00-15.00 τηλεφωνικά (tinakanellopoulou@gmail.com)

Ηλιοπούλου ΄Αννα την πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα τηλεφωνικά (annailiopoulou@yahoo.gr)

ΓΑΛΛΙΚΑ

Ρουσουλιώτη ΄Αννα  κατόπιν συνεννόησης μέσω ηλεκτρ. αλληλογραφίας   roussouan@sch.gr

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Τόντου Σοφίαμέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας sofia_tontou@yahoo.gr

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Πανταζή Διαμαντίνα μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας pantazi.diamantina@gmail.com

Χρυσοχού Κυριακήμέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας kolettaki@yahoo.com

ΜΟΥΣΙΚΗ

Αλευράκη Καλλιόπημέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας popialevraki@gmail.com

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

Διαμαντής Βασίληςμέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας vasilis.d@windowslive.com

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Τιτάκη Βαλεντίνα  μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας valgia25@gmail.com

Σβολιανίτη Έλενα

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Ταράση Καλλιόπημέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (ctarassi@sch.gr)

ΣΧΟΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

Πρασίνου Κωνσταντίνα

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

Χρήστου Σωτήρης δια ζώσης ή τηλεφωνικά κατόπιν συνεννόησης μέσω ηλεκτρ. αλληλογραφίας christousot90@gmail.com

Άνοιγμα μενού