49ο Γυμνάσιο Αθήνας

Το επίσημο Ιστολόγιο του σχολείου μας

Πρόσβαση μαθητών (χωρίς εγγραφή) στην η-Τάξη

Συγγραφέας: motsenigos στις 25 Μαρτίου 2020

Αγαπητοί μαθητές,

Παραθέτω  τον σύνδεσμο ( link), που οδηγεί στην η-Τάξη του σχολείου μας. Εκεί θα μπορέσετε να  δείτε  κατευθείαν όλα τα μαθήματα του σχολείου και να ανοίξετε, χωρίς εγγραφή στο ΠΣΔ, όσα δεν είναι κλειδωμένα.

Προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο, με δεδομένες και τις συνθήκες αλλά και την υπερφόρτωση του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου αυτόν τον καιρό, η οποία δυσχεραίνει όχι μόνο τη δική σας πρόσβαση αλλά και το δικό μας έργο, το να στήσουμε δηλαδή εκ του μηδενός το περιβάλλον της Ασύγχρονης Eκπαίδευσης.

Ας προσπαθήσουμε όλοι για το καλύτερο.

Το link είναι εδώ: η-Τάξη 49ου Γυμνασίου Αθήνας