Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες των μαθητών Α’ και Δ’ τάξης, σας υπενθυμίζουμε την προσκόμιση του ατομικού δελτίου υγείας του παιδιού σας, έτσι ώστε να μπορεί να παρακολουθήσει το μάθημα της Γυμναστικής.
Μπορείτε να το βρείτε εδώ.
Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες των μαθητών Α’ και Δ’ τάξης, σας υπενθυμίζουμε την προσκόμιση του ατομικού δελτίου υγείας του παιδιού σας, έτσι ώστε να μπορεί να παρακολουθήσει το μάθημα της Γυμναστικής.
Μπορείτε να το βρείτε εδώ.