ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Αγαπημένοι μας μαθητές και κηδεμόνες σύντομα θα έχουμε και πάλι τη χαρά να βρεθούμε όλοι μαζί!

Σας ενημερώνουμε ότι η έναρξη του σχολικού προγράμματος θα γίνει τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021 στις 9:00 με τον καθιερωμένο αγιασμό στον αύλειο χώρο του σχολείου.

Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 8:45  υποχρεωτικά με μάσκα και έχοντας μαζί τους βεβαίωση αρνητικού αποτελέσματος self test 24 ωρών ή πιστοποιητικό νόσησης τελευταίου εξαμήνου, τα οποία θα επιδεικνύουν κατά την είσοδό τους στις εκπαιδευτικούς.

Η προσέλευση των μαθητών θα γίνει  με συνοδεία μόνο ενός κηδεμόνα  και θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά από την είσοδο της  Εθνικής Αντιστάσεως.

Για την ασφάλεια όλων παρακαλείστε να τηρείτε τις αποστάσεις μεταξύ σας.

Όσοι γονείς χρειάζονται βεβαίωση για γονική άδεια μπορούν να την παραλάβουν από το σχολείο μετά τον αγιασμό.

Σας ευχόμαστε μια καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Οι Νηπιαγωγοί.