Ώρα για … κάμπινγκ

Ναι… καλά διαβάσατε!!!

Ξέρετε πόσο μου αρέσει το κάμπινγκ!!

Ώρα να κάνετε και εσείς!!!

Βέβαια οι γονείς σας μπορεί …. να φοβούνται αλλά σίγουρα στο τέλος θα σας αφήσουν να βρείτε το δικό σας τρόπο να κάνετε …κάμπινγκ  στο σπίτι!!!

Σας θυμίζω ότι την αποστολή την ετοιμάζουμε μαζί με άλλα 199 σχολεία στο συνεργατικό έργο eTwinning όπου συμμετέχουν πάνω από 4800 παιδιά από 200 Νηπιαγωγεία και 5 Δημοτικά Σχολεία σε όλη την Ελλάδα , από τον Έβρο, μέχρι την Κάσο. Ιδρύτριες του έργου είναι η νηπιαγωγοί Μαρίνα Ζαχαριά και η Αριάδνη Ευαγγελοπούλου τις οποίες ευχαριστούμε.

Πάμε τώρα να δούμε την αποστολή! Την δημοσιεύουμε σήμερα για να μη νομίζουν οι γονείς σας ότι είναι ένα πρωταπριλιάτικό αστείο!! Βέβαια ισχύουν όσα έχουμε πει για τις φωτογραφίες και τα προσωπικά δεδομένα ( ή θα βάλουμε αυτοκόλλητα στα πρόσωπα, ή θα είναι με πλάτη ή θα στείλετε ζωγραφιές).

Οι γονείς ξέρουν και ισχύουν οι κανόνες που έχετε στο σπίτι σας!