Οι μαθητές της Ε΄ Δημοτικού συμμετείχαν στο μαθηματικό διαγωνισμό “Παιχνίδι και Μαθηματικά” που έλαβε χώρα στη 1 Απριλίου του 2024. Κατάφεραν να πετύχουν υψηλές βαθμολογίες και έλαβαν τον έπαινό τους. Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα