Αγιασμός σχολικού έτους 2023-24
Σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός των 43ου Νηπιαγωγείου και 25ου Δημοτικού Σχολείου, για τη νέα σχολική χρονιά, θα γίνει την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 στις 9:00 π.μ., στην αυλή του σχολικού συγκροτήματος.
Μετά τον Αγιασμό οι γονείς των νηπίων-προνηπίων θα περάσουν μέσα στις τάξεις των παιδιών τους και θα ακολουθήσει ενημέρωση τους από τις νηπιαγωγούς, για τη λειτουργία του Νηπιαγωγείου.
Καλή σχολική χρονιά!