Υπεύθυνη Δήλωση 2ης Ξένης Γλώσσας

Αγαπητοί γονείς των (Δ1 – Δ2) & (ΣΤ1 – ΣΤ2), λόγω των ειδικών συνθηκών, που επικρατούν αυτήν την εποχή στην εκπαίδευση, σας παρακαλούμε να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα δηλώνοντας υπεύθυνα τη 2η ξένη γλώσσα, που επιθυμείτε να παρακολουθήσει το παιδί σας στην Ε’ του Δημοτικού ή στην Α΄ τάξη του Γυμνασίου, αντίστοιχα. Όταν οι συνθήκες το επιτρέψουν θα κληθείτε να συμπληρώσετε ενυπόγραφα την υπεύθυνη δήλωση, που είναι αναρτημένη στην εγκύκλιο. Αν κάποιοι γονείς έχουν τη δυνατότητα να τη στείλουν υπογεγραμμένη (σκαναρισμένη), μπορούν να τη στείλουν στο mail του σχολείου.

Οι γονείς που έχουν περισσότερους από έναν μαθητή/τρια  στο σχολείο μας να συμπληρώσουν τη φόρμα για κάθε παιδί ξεχωριστά.

Πατήστε κλικ εδώ για να συμπληρώσετε τη φόρμα.

Από τη Διεύθυνση

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Σχολικό έτος 2019-2020. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.