Ενημέρωση για τους γονείς

40ο Δημοτικό Σχολείο Περιστερίου

Ενημέρωση για τους γονείς

Επικαιροποίηση στοιχείων

Μετά από ενημέρωση του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, όλοι οι γονείς πρέπει να επικαιροποιήσουν τα στοιχεία τους και συγκεκριμένα, το ονοματεπώνυμό τους, το κινητό τους τηλέφωνο και υποχρεωτικά το mail τους.

Οι γονείς που έχουν περισσότερους από έναν μαθητή/τρια  στο σχολείο μας να συμπληρώσουν τη φόρμα για κάθε παιδί ξεχωριστά.

Κάνοντας κλικ πάνω στο λινκ οδηγείστε στην φόρμα προς συμπλήρωση.

Από τη Διεύθυνση

Δημοσιεύθηκε στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΣΧΟΛ.ΕΤΟΣ 2019-2020. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.