25 Μάι 2020

…επιστροφή στο Νηπιαγωγείο μας….

Ανακοίνωση από το 3ο Νηπιαγωγείο Βουτών:
Tηλέφωνο: 2810542177
Email: mail@3nip-vouton.ira.sch.gr
Ημερομηνία: 25/05/2020
Αγαπητοί γονείς, Όπως όλοι γνωρίζετε τα Σχολεία ανοίγουν και ξεκινούν κανονικά μαθήματα από 1η Ιουνίου (χωρίς Ολοήμερο) , 8 30π.μ εως 13μ.μ. Το πρωτόκολλο προβλέπει τμήματα μέχρι 15 μαθητών, για καθημερινή συμμετοχή των μαθητών ενώ πάνω από 15 θα υπάρχει παρουσία των μαθητών, μέρα παρά μέρα. Οι γονείς δικαιούνται, με υπεύθυνη δήλωση, για λόγους υγείας, να μην στείλουν το παιδί τους στο Σχολείο. Προκειμένου λοιπόν να καθοριστεί ο τελικός αριθμός των μαθητών ανά τμήμα και οι μερες που θα έρχονται τα παιδια , παρακαλούμε να μας γνωστοποιήσετε, με email μέχρι αύριο Τρίτη 26 Μαΐου, μόνο αν το παιδί σας ΔΕΝ πρόκειται να έρθει κανονικά στο Νηπιαγωγείο, για να ξέρουμε τον ακριβή αριθμό των παιδιών σε κάθε τμήμα. Επίσης να μας ενημερώσουν οι γονείς που έχουν παιδιά σε άλλα σχολεία, όταν βγει το πρόγραμμα, ποιες μέρες θα πηγαίνουν σχολείο, για να φροντίσουμε να είναι κοινές με τα αδέλφια τους.
Από την Προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου .