Let’s play every day eTwinning 2020-21 Δεκέμβριος

Ευχόμαστε καλές γιορτές στους φίλους και συνεργάτες μας.

Το συνεργατικό παιχνίδι puzzle του έργου μας “Christmas Tree” δημιουργία των παιδιών και εκπαιδευτικών του έργου μας. Το αστεράκι της κορυφής του είναι η συμμετοχή του σχολείου μας.

πατήστε την εικόνα για να παίξετε

Το συνεργατικό παιχνίδι του έργου μας “ο Τροχός των γιορτών” “The wheel of holidays”δημιουργία των παιδιών και εκπαιδευτικών του έργου μας.

πατήστε την εικόνα για να παίξετε

Γνωρίσαμε και παίξαμε το συνεργατικό παιχνίδι του έργου μας, τον Τροχό των Γιορτών.

Στην online επικοινωνία των εκπαιδευτικών του έργου μας αποφασίστηκε η δημιουργία συνεργατικών παιχνιδιών. Το νηπιαγωγείο μας  θα συμμετέχει σε ένα ομαδικό puzzle και ζωγράφισε ένα Αστέρι με πολλά χρώματα μέσω της πλατφόρμας webex.

Τα online παιχνίδια του έργου μας δημιουργημένα από τους συνεργάτες μας για να παίζουν μαθαίνοντας τα παιδιά μας.

πατήστε την εικόνα