Συνέδριο eTwinning 2020

Η συμμετοχή και παρουσίαση του έργου μας “Be cool recycle in school” στο 6ο Πανελλήνιο Διαδικτυακό Συνέδριο eTwinning μας έδωσε ικανοποίηση και περηφάνια.Ευχαριστούμε όλες και όλους για τη συμβολή τους στο αποτέλεσμα, είμαστε περήφανοι που συμμετείχαμε σε αυτό το έργο και ευχαριστούμε  την κ.Καίτη μας,  για την εξαιρετική παρουσίαση του έργου και των ωφελειών τους για παιδιά, εκπαιδευτικούς και γονείς.

Συμμετοχή στο 6o Πανελλήνιο Διαδικτυακό συνέδριο του etwinnning:

Οι εκπαιδευτικοί του 3ου Νηπιαγωγείου Ρεθύμνου, του Νηπιαγωγείου μας,  συμμετέχουν στο 6o Πανελλήνιο Διαδικτυακό συνέδριο του etwinnning: “Αξιοποίηση των τεχνολογιών Πληροφορίας και επικοινωνίας στα Συνεργατικά σχολικά Προγράμματα στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση» μαζί με τη συνιδρύτρια Άννα Φανουργιάκη από το 13ο Νηπιαγωγείο Ρεθύμνου και τους συνεργάτες μας Παρθένα Αλευρίδου,Στέλλα Αντωνακοπούλου, Ειρήνη Ξυλούρη, Γεωργία Βουδούρη, Σοφία Γάκη, Αικατερίνη Γαστεράτου, Μαρία Γκιζλή, Μαρία Θεοδωρακάκου, Πολυξένη Καραγιαννάκου, Αναστασία Κωνσταντίνου, Σοφία Μαγλαρίδου, Ειρήνη Μαυρίδου, Σοφία Νικολιδάκη, Γεωργία Παγανιά, Όλγα Παππά,  Μαρία Σταθούλη, Ευτέρπη Ταραλάικου, Δέσποινα Τζιάκη, Ευγενία Τσακίρη, Ελένη, Χωλίδου παρουσιάζοντας το Σάββατο 4 Ιουλίου 2020 στη 1η Συνεδρία Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης το περυσινό μας έργο etwinnning :

«Be cool recycle in school»

Η παρουσίαση του έργου μας θα γίνει από την δική μας κυρία Καίτη Ρεμπατσουλέα,εκπαιδευτικό  του Νηπιαγωγείου μας  στην οποία ευχόμαστε καλή επιτυχία.

Be-cool-recycle-in-school-συνέδριο