ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ 2020-21

Η ΔΡΑΣΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ    ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΥ<ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ>

Η  αφίσα με την οποία συμμετέχει  το Νηπιαγωγείο μας  στην δράση από  «Το Χαμόγελο του Παιδιού» εν όψει της 6ης Μαρτίου Σχολικής Ημέρας Ενάντια στην Ενδοσχολική Βία και Εκφοβισμό που πραγματοποιεί  για 8η συνεχή χρονιά  για την ευαισθητοποίηση του κοινού.

Η σημαντικότερη δράση είναι η ίδια η φωνή των παιδιών και τα μηνύματα τους ενάντια σε αυτό το φαινόμενο.

Κατόπιν συνεννοήσεως  του Συλλόγου Γονέων  με τις Νηπιαγωγούς πραγματοποιήθηκε  η δράση  την Πέμπτη  25 Φεβρουαρίου  και έγινε επαγγελματική λήψη και φωτογράφηση για τη δημιουργία της αφίσας!!!Ευχαριστούμε πολύ όλους όσους  συμμετείχαν  στη δράση και ειδικά  τα νηπιάκια  μας που ήταν οι πρωταγωνιστές!!

!