Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού
Στο πλάσιο της Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, παίξαμε παιχνίδια χρησιμοποιώντα όργανα γυμναστικής και βρεθήκαμε στην αυλή του 2ου Δημοτικού Σχολείου Μανιάκων, όπου επισκεφτήκαμε το γήπεδο του μπάσκετ και του βόλεϊ. Οι μικροί αθλητές στο τέλος της ημέρας βραβεύτηκαν με μετάλλιο για την προσπάθειά τους.
Ευχαριστούμε θερμά τη Διευθύντρια του Δημοτικού Σχολείου για τη φιλοξενία της.