Εθελοντική εργασία για τον καλλωπισμό του αύλειου χώρου του σχολείου μας από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Με πρωτοβουλία της Προέδρου, των μελών αλλά και με εθελοντική συμμετοχή των οικογενειών τους  άλλαξε όψη η αυλή του σχολείου μας.

Από μουντή και άχρωμη που ήταν, την μεταμόρφωσαν σε φιλική για τα παιδιά και γεμάτη χρώματα.

Ζωγράφισαν σε όλες τις εξωτερικές επιφάνειες του σχολείου όμορφες παραστάσεις.

Παράλληλα ο μπαμπάς της Αφροδίτης μας ο καλλιτέχνης και πολυτεχνίτης κύριος Βασίλης πάλι δημιούργησε για μας. Κατασκεύασε από παλέτες υπέροχες  ζαρντινιέρες για τον αυλή μας και βάλαμε γλάστρες με λουλούδια.

Το αποτέλεσμα φανταστικό!!!!!!!!!!!!!!!

Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν από την νέα όψη του σχολείου.

Τα ομορφότερα πράγματα στη ζωή μας δεν χρειάζονται πολλά μόνο λίγη φαντασία, πολύ όρεξη για δουλειά, συνεργασία, καλαισθησία, πολλή αγάπη και εμείς τα είχαμε όλα!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ

Και συνεχίζουμε με πιο πολλές εκπλήξεις για την αυλή μας.