Αγαπητοί γονείς, σας καλωσορίζουμε στην σελίδα του σχολείου μας και σας ευχόμαστε να περάσουμε μια όμορφη και δημιουργική χρονιά.Είμαστε αισιόδοξοι ότι θα πάνε όλα καλά.Έχουμε φροντίσει ώστε το Νηπιαγωγείο μας να λειτουργήσει με όλους τους κανόνες ασφαλείας που προτείνουν οι ειδικοί.Ζητάμε την συνεργασία σας και την βοήθειά σας ώστε να μπορέσουμε να βγούμε όλοι γεροί και δυνατοί από αυτή την υγειονομική κρίση.Ακολουθούμε τις οδηγίες των επιστημόνων και μένουμε ασφαλείς.

Καλή σχολική χρονιά,με υγεία!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Δευτέρα 14-9-2020 τα νήπια-προνήπια με την συνοδεία ΕΝΟΣ  μόνο γονέα,θα προσέλθουν στο  3ο  Νηπιαγωγείο στις 08.15 και θα κατευθυνθούν προς την περιοχή της αυλής που θα γίνει η ενημέρωση από τις νηπιαγωγούς των τμημάτων στις 8.30.

Μετά την ενημέρωση οι  νηπιαγωγοί θα οδηγήσουν τα παιδιά μέσα στις τάξεις.Οι γονείς θα αποχωρήσουν  και θα έρθουν να παραλάβουν τα παιδιά τους μετά τον Αγιασμό που θα γίνει  11:15-11:30.

Σας υπενθυμίζουμε ότι είναι απαραίτητη η χρήση μάσκας από γονείς και παιδιά.