ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZAAR

Αγαπητοί Γονείς,

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Νηπιαγωγείου Λάρισας διοργανώνει Χριστουγεννιάτικο Βazaar στο χώρο του σχολείου την Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου και ώρα 18.00

Ζητάμε από τους Γονείς να συνεισφέρουν με την συμμετοχή τους μεταχειρισμένα παιχνίδια βιβλία,χειροποίητες χριστουγεννιάτικες κατασκευές και επίσης αλμυρά ή γλυκά εδέσματα για τον μπουφέ της γιορτής.

Στη γιορτή αγάπης και αλληλεγγύης οι μικροί μας φίλοι θα έχουν την ευκαιρία να παίξουν, να τραγουδήσουν και να παρακολουθήσουν παρουσιάσεις παιδικών βιβλίων.Τα έσοδα της εκδήλωσης θα διατεθούν για ανάγκες του σχολείου και κάλυψη λοιπών αναγκών. Η παρουσία σας είναι απαραίτητη,πολύτιμη και ουσιαστική.

Το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΓΙΟΡΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 3ΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/12/2018  στις 17:30 τμήμα 2 πρωϊνό κ. ΕΦΗ

στις 19:00 τμήμα 1 ολοήμερο κ.ΜΑΡΙΑ-κ.ΑΛΕΚΑ

ΤΡΙΤΗ 18/12/2018 στις 18:00 τμήμα 3 πρωϊνό κ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ  19/12/2018 στις 17:30 τμήμα 1 πρωϊνό και 2 ολοήμερο κ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ-κ.ΒΑΣΩ-κ.ΓΙΟΥΛΗ

ΤΑΚΤΙΚΗ  ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Η τακτική μηνιαία ενημέρωση για όσους γονείς το επιθυμούν θα γίνεται από τις νηπιαγωγούς του κάθε τμήματος την τελευταία Τρίτη κάθε μήνα στις 13.15μμ.Σε έκτακτες περιπτώσεις οι γονείς μπορούν να ενημερωθούν κατόπιν συνεννόησης με την νηπιαγωγό του τμήματος όποτε το επιθυμούν.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ -ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Αγαπητοί γονείς,

Σας προσκαλούμε την Τρίτη 25/9/2018 και ώρα 18:30 στο Νηπιαγωγείο μας για την πρώτη ενημερωτική συνάντηση.Θα συζητήσουμε θέματα λειτουργίας του σχολείου και η σχολική μας σύμβουλος κ. Άρτεμις Παπαδημητρίου θα σας παρουσιάσει τις μαθησιακές περιοχές και τους στόχους του αναλυτικού προγράμματος του Νηπιαγωγείου.Επίσης θα γίνουν εκλογές για την ανάδειξη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Η παρουσία όλων σας κρίνεται απαραίτητη

Οι εκπαιδευτικοί του 3ου Νηπιαγωγείου Λάρισας

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-19

ΑΓΙΑΣΜΟΣ: Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου  2018 στις 9.15 π.μ.