Καλημέρα σας!!!

Τι και αν αυτό τον καιρό είμαστε μέσα στο σπίτι μας;

Aυτό δε σημαινεί ότι έχει σταματήσει η φαντασία και η δημιουργικότητά μας. Είμαστε σίγουρες ότι ο καθένας και η καθεμία από εσάς έχει δημιουργήσει φανταστικές κατασκευές και ζωγραφιές όλο αυτό το διάστημα.

Πολλές φορές μέσα στο σπίτι υπάρχουν πράγματα, τα οποία μας φαίνονται άχρηστα και θα τα πέτουσαμε ή μπορεί να μην τα δίναμε σημασία.Όμως, αν βάλουμε λίγο τη φαντασία μας, σίγουρα θα βρούμε ένα τρόπο να το χρησιμοποιήσουμε ξανά ή να μας εμπνεύσουν για μία ζωγραφιά, ένα τραγούδι, ένα πείραμα ή ακόμη και μία κατασκευή.

Στη σελίδα αυτή, θα βρείτε διάφορες ιδέες που θα μπορείτε να περάσετε δημιουργικά το χρόνο σας μόνοι σας ή μαζί με την οικογένειά σας.

1 σχόλιο στο “Καλημέρα σας!!!

1. Γεια σας, αυτό είναι ένα σχόλιο.
    Για να ξεκινήσετε με την έγκριση, επεξεργασία και διαγραφή σχολίων, παρακαλώ επισκεφθείτε την οθόνη Σχόλια στον Πίνακα Ελέγχου.
    Τα άβαταρ των σχολιαστών προέρχονται από το Gravatar.

Τα σχόλια είναι κλειστά.