ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ
οι 5 μας αισθήσεις
Ακούσαμε, μυρίσαμε, γευτήκαμε, ακουμπήσαμε, είδαμε μέσα από το παιχνίδι και τη διάδραση με τα μικρά μας παιδιά και έτσι μάθαμε για τις 5 μας αισθήσεις και πόσο σημαντικές είναι για το σώμα μας!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα