Αποτελέσματα Μαθητικού Διαγωνισμού Αναγνωστικής Εταιρίας Κερκύρας

Μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων του Γ’ Ετήσιου Μαθητικού Διαγωνισμού της  Αναγνωστικής Εταιρίας Κερκύρας στη μνήμη της Μεγάλης  Ευεργέτιδος της Εταιρίας Αλίκης Παδοβά , σας ενημερώνουμε με ιδιαίτερη χαρά ότι η μαθήτρια του Λυκείου μας  Άνθη Ελβίρα τίμησε το σχολείο μας κατακτώντας το 1ο  βραβείο .

Η Δ/νση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Λυκείου συγχαίρoυν την παραπάνω μαθήτρια καθώς και όλους τους μαθητές/τριες του σχολείου μας που έλαβαν μέρος στο διαγωνισμό και τους εύχεται πάντα επιτυχίες.

Επίσης αξίζουν συγχαρητήρια στις φιλολόγους καθηγήτριες του σχολείου μας  κα.  Χονδρογιάννη Φωτεινή και κα. Παπαδοπούλου Θεοδώρα που συντόνισαν και διενήργησαν τον σχετικό διαγωνισμό.

Η απονομή των βραβείων θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων της Αναγνωστικής Εταιρίας, στις 07 Απριλίου 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 20:00

Ακολουθεί Δελτίο Τύπου της Αναγνωστικής Εταιρίας Κερκύρας για το θέμα: