Αριστούχοι 3ου ΓΕΛ Κέρκυρας

Ο Διευθυντής και ο σύλλογος καθηγητών του σχολείου μας συγχαίρουν όλους τους μαθητές για την επίδοσή τους και ιδιαίτερα τους  παρακάτω μαθητές που αρίστευσαν την φετινή χρονιά:

Γ Τάξη

  1. ΤΡΑΓΓΑΝΙΔΑΣ ΑΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                19,4
  2. ΚΟΛΑΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                                19,3
  3. ΜΠΑΝΤΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                       19,2
  4. ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ                                              19,2
  5. ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                           19,1
  6. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ                                                              18,9
  7. ΖΩΧΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ Υ                                                  18,8
  8. ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                              18,8
  9. ΜΠΑΚΟΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ- ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ          18,8
  10. ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                        18,7
  11. ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ                                                                18,5
  12. ΣΟΥΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                          18,5
  13. ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                          18,4
  14. ΓΚΡΕΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΛΑΚΙ                                                            18,3
  15. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                           18,3
  16. ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ                                                         18,2
  17. ΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                   18,2

Β Τάξη

  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  του ΠΑΥΛΟΥ                                         19,9
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΙΛΕΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ                                                19,8
  3. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                        19,5
  4. ΜΑΜΟΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                              19,5
  5. ΤΣΙΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                19,5
  6. ΜΙΧΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           19,1
  7. ΤΣΟΥΚΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                  19,1
  8. ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                    18,6
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                   18,5
  10. ΜΙΧΑΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       18,5
  11. ΦΛΩΡΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                        18,2
  12. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                    18,1

Α Τάξη

  1. ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ  του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                           19,6
  2. ΘΩΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                                  19,6
  3. ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                           19,6
  4. ΚΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                         19,2
  5. ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                   19,1
  6. ΚΟΜΙΝΗ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                           19
  7. ΚΙΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                18,9
  8. ΑΛΕΞΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           18,8
  9. ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΛΚΗΣΤΗ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                   18,7