Εγγραφές Μαθητών Α Γυμνασίου – Ανανεώσεις Εγγραφών Β και Γ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Α ΤΑΞΗ (ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)

Οι Εγγραφές των μαθητών στην Α τάξη  θα γίνουν,

από 17-06-2022  και έως 29-06-2022 ,

με φυσική παρουσία στον  χωρό του σχολείου.

Όλα τα απαραίτητα έγγραφα  θα σας  τα διαθέτει το σχολείο την ημέρα  που θα έρθετε για εγγραφή

(δεν χρειάζεται να τυπώσετε τίποτα)

ΕΓΓΡΑΦΑ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ

ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ  ΓΙΑ ΤΗΝ Β και Γ ΤΑΞΗ

Για τους μαθητές της Β και Γ  θα πρέπει να επικυρώσετε τα στοιχεία σας και να γίνει η ανανέωση εγγραφής .

Η διαδικασία θα γίνει  από τις 21-06-2022  όπου θα σας δίνουμε και τους τελικούς ελέγχους των μαθητών-τριων

Νικόλαος  Γ. Νταμπαλής

Μαθηματικός ΠΕ03

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

φτάνοντας στο τέλος μιας ιδιαίτερης χρονιάς, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων θα ήθελε να σας ευχαριστήσει για την έμπρακτη στήριξη σας. Έτσι, λοιπόν, και φέτος, θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε την ανάγκη της συμβολής σας για την οικονομική ενίσχυση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2022-2023, ώστε να μπορέσουμε να συνεχίσουμε να προσφέρουμε στα παιδιά μας. Η δική σας συνδρομή μας δίνει τη δυνατότητα να πράττουμε ότι καλύτερο για τους μαθητές μας.

Το ποσό που προβλέπεται όπως κάθε χρόνο είναι :

• 10€ για οικογένεια με ένα παιδί
  • 15€ για οικογένεια με δύο παιδιά
  • 20€ για οικογένεια με τρία παιδιά

Μπορείτε να δώσετε τα χρήματα στον κυρ.Νταμπαλή από 21/06/2022 έως και 29/06/2022.

Μια μικρή συνεισφορά από όλους μας μπορεί να είναι σημαντική βοήθεια για κάποιους!

Με εκτίμηση,
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων