Εγγραφές Μαθητών Α Γυμνασίου – Ανανεώσεις Εγγραφών Β και Γ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Α ΤΑΞΗ

Οι Εγγραφές των μαθητών στην Α τάξη  θα γίνουν, από σήμερα 02-09-2021 και έως 10-09-2021 ημέρα Παρασκευη, με φυσική παρουσία στον αύλειο χωρό του σχολείου  τηρώντας όλα τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας.

Στο ίδιο χρονικό διάστημα θα  γίνονται και οι μετέγραφες.

Όλα τα απαραίτητα έγγραφα  θα σας  τα διαθέτει το σχολείο την ημέρα  που θα έρθετε για εγγραφή (δεν χρειάζεται να τυπώσετε τίποτα) και θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του σχολείου

Μπορείτε να τα στείλετε και με mail και θα επικοινωνήσουμε μετά μαζί σας για επιβεβαίωση.

ΕΓΓΡΑΦΑ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ

ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ  ΓΙΑ ΤΗΝ Β και Γ ΤΑΞΗ

Για τους μαθητές της Β και Γ  θα πρέπει να επικυρώσετε τα στοιχεία σας και να γίνει η ανανέωση εγγραφής . Η διαδικασία θα γίνει  από τις 13-09 , θα   σας δώσουμε ένα φάκελο με τα απαραίτητα έγγραφα , θα τα επικυρώσετε  υπογράφοντας και θα επιστραφούν στο σχολείο. Όπου θα υπάρχει θέμα  θα επικοινωνήσετε με το σχολείο για αλλαγή στοιχείων.

Δεν θα χρειαστεί να έρθετε στο σχολείο θα δωθούν στους μαθητές και θα τα επιστρέψετε την επόμενη ημέρα