Εγγραφή μαθητών/-τριών στην Α’ Γυμνασίου

Ανακοίνωση για Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών/-τριών που θα φοιτήσουν στην Α΄ Γυμνασίου το 2020-2021

Στο σύνδεσμο Έγγραφα θα βρείτε τα απαραίτητα για την φοίτηση των μαθητών στην Α΄ τάξη του Σχ. Έτους 2020-21.

1) Υπεύθυνη δήλωση κηδεμονίας και
2) Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ) για το μάθημα της Φυσικής Αγωγής.

Τα παραπάνω έγγραφα να προσκομισθούν στο σχολείο με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς (αρχές Σεπτεμβρίου 2020).

Υπόψιν ότι η εγγραφή των μαθητών/τριων γίνεται αυτόματα από το Δημοτικό Σχολείο στο Γυμνάσιο.

Εκ της Διευθύνσεως