Δημοσιευμένο στις 10 Δεκεμβρίου 2014 – 9:04 μμ | από 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΕΙΟ)

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Λαμίας διοργανώνει την Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας δύο ομιλίες-συζητήσεις με θέματα:

α) «Ας μιλήσουμε για τις σχέσεις μας». Η ομιλία-συζήτηση με τους μαθητές θα πραγματοποιηθεί το πρωί ανά τάξη.

β) «Ασφαλής πλοήγηση στο διαδίκτυο για παιδιά και εφήβους». Η συγκεκριμένη ομιλία-συζήτηση  θα γίνει το απόγευμα της ίδιας μέρας, στις 17:30, με γονείς και κηδεμόνες (στο διδακτήριο του σχολείου).

Ομιλήτρια και στις δύο περιπτώσεις θα είναι η Ψυχολόγος κα Αθανασίου Καλλιόπη, Επιστημονική Συνεργάτιδα της Μονάδας Εφηβικής Υγείας (Μ.Ε.Υ.) της Παιδιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Αθηνών, Νοσοκομείο Παίδων «Π. & Α. Κυριακού».

Ετικέτες:,

1. Δεν υπάρχουν σχόλια προς “Εκδηλώσεις του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Λαμίας – Πρόσκληση”