Δημοσιευμένο στις 26 Μαρτίου 2014 – 11:20 πμ | από 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΕΙΟ)

meteoraΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Tαχ. Δ/νση: Σπ. Μουστακλή 6
Πόλη – ΤΚ: Αφανός Λαμία – 35 100
Web: https://blogs.sch.gr/3gymlami
E-mail: mail@3gym-lamias.fth.sch.gr
Τηλέφωνο: 22310 52433
Fax: 22310 22476

Λαμία, 26-3-2014

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ  ΤΗΝ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ Β΄ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑ ΜΕΤΕΩΡΑ

Για την πραγματοποίηση της  εκπαιδευτικής επίσκεψης  της Β΄τάξης  του σχολείου μας στα Μετέωρα στις 4 Απριλίου 2014, το σχολείο μας δέχτηκε  τις εξής προσφορές:

• KOLIMENOS TRAVEL: 649,00 ευρώ
  • ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ: 800,00 ευρώ
  • RAFTOPOULOS TOURS: 850,00 ευρώ

Η «KOLIMENOS TRAVEL» μετά από επικοινωνία μάς δήλωσε ότι αδυνατεί να καλύψει την εκπαιδευτική εκδρομή λόγω έλλειψης λεωφορείων εκείνη την ημέρα.

Κατά συνέπεια η Επιτροπή Αξιολόγησης (Ζωγλοπίτης Ιωάννης -Δντης, Δοβέλου Ιωάννα, Κόγιας Αθανάσιος, Τσανής Σεραφείμ) επιλέγει το ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ.

-Ο-

Δντης

ΖΩΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ετικέτες:, , ,