Δημοσιευμένο στις 14 Δεκεμβρίου 2013 – 12:23 μμ | από 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΕΙΟ)

emeΓια ακόμα μία φορά μαθητές από το Γυμνάσιό μας, το 3ο Γυμνάσιο Λαμίας, πέτυχαν στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό “Θαλής” (2013-2014) που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία.

Οι παρακάτω επιτυχόντες μαθητές μας της Γ΄Γυμνασίου θα λάβουν μέρος στην επόμενη φάση του διαγωνισμού “Ευκλείδης” που θα γίνει στις 18 Ιανουαρίου 2014.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Γυμνασίου Λαμίας εκφράζουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια. Ευχόμαστε δε, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην επόμενη φάση.

ΚΛΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΛΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Περισσότερα σχετικά με διακρίσεις του σχολείου μας εδώ.

1. Δεν υπάρχουν σχόλια προς “Επιτυχόντες στον Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό “Θαλής” από το 3ο Γυμνάσιο Λαμίας”