Δημοσιευμένο στις 12 Μαρτίου 2013 – 3:20 μμ | από 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΕΙΟ)

Στα πλαίσια των δράσεων του περιβαλλοντικού προγράμματος «Εθνικοί Δρυμοί, Εθνικός Δρυμός Βίκου- Αώου:  Ένας πολύτιμος θησαυρός της Ελλάδας».

Ο Διευθυντής του 3ου Γυμν. Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από Ταξιδιωτικά Γραφεία, για τη διοργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών της Γ’ Τάξης. Η εκπαιδευτική επίσκεψη θα πραγματοποιηθεί  από 18-4-2013, ημέρα Πέμπτη μέχρι και 20-4-2013 ημέρα Σάββατο στην Κόνιτσα.

Πατήστε εδώ για να “κατεβάσετε” την πρόσκληση. [Αρχείο pdf].

Ετικέτες:,

1. Δεν υπάρχουν σχόλια προς “Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών του 3ου Γυμνασίου Λαμίας”