14 Οκτωβρίου 2019

Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για το έργο ‘Virtual Reality: experience the world’s heritage from home’

Η συμμετοχή σε έργα eTwinning προσφέρει στους μαθητές ένα αυθεντικό πλαίσιο  μάθησης, με ενεργή συμμετοχή, αλληλεπίδραση, δημιουργική χρήση εργαλείων ΤΠΕ, συνεργατικές και παιγνιώδεις δραστηριότητες, αναστοχασμό.  Οι μαθητές μας για άλλη μία φορά έδειξαν πόσο πολύ αγαπούν το σχολείο, τις εκπαιδευτικές δράσεις και τη συνεργασία! Αξίζουν συγχαρητήρια στους μαθητές της Γ’ Γυμνασίου που συνέβαλαν στην υλοποίηση του έργου ‘Virtual Reality: experience the world’s heritage from home‘ κατά τη χρονιά 2018-2019. Η συνεισφορά τους στο έργο αυτό επισφραγίσθηκε με την απόκτηση Εθνικής Ετικέτας Ποιότητας!

Α.Καββαδία, Μαθηματικός