ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΑΥΤΩΝ- ΑΥΤΟΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΤΕΣΤ

Μαΐ 20217

Αγαπητοί  Γονείς και κηδεμόνες,

Χρόνια Πολλά !

1.  Σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα επανεκκινούν  τη 10η Μαϊου 2021 και ώρα: 08:15′ π.μ.(για το μήνα Μάϊο).
  2. Τα μαθήματα λήγουν επίσημα την 11η Ιουνίου και ημέρα Παρασκευή του 2021, σύμφωνα με το ΦΕΚ 1767 Β΄, 29-4-2021
  3.  Σας επισυνάπτουμε  έγγραφο που αφορά  στο αυτοδιαγνωστικό τεστ το οποίο υποχρεούνται να κάνουν μαθητές και εκπαιδευτικοί, όπως και το βοηθητικό προσωπικό της μονάδας. Διαβάστε τα προσεκτικά, εκεί θα βρείτε απαντήσεις σε ενδεχόμενα ερωτήματα και απορίες που τυχόν έχετε.
  4.  Υπενθυμίζεται ότι μέχρι την πλήρη άρση των μέτρων, υποχρεούμαστε όλοι να τηρούμε απαρέγκλιτα τα μέτρα προστασίας ενάντια στον κορωναϊό. Επομένως, σας παρακαλούμε θερμά να κλείνετε προηγουμένως τηλεφωνικό  ραντεβού προκειμένου να επισκεφθείτε τη σχολική μονάδα για τη διεκπεραίωση τυχόν υποθέσεών σας, γεγονός απαραίτητο για την πρόσβασή σας, αφού η πόρτα του σχολείου θα κλείνει 5-10 λεπτά μετά την είσοδο των μαθητών/τριών. Σε κάθε περίπτωση, θα τηρείται σειρά προτεραιότητας-αν χρειαστεί- για να αποφευχθεί ο συγχρωτισμός πολλών ατόμων.

Από τη Διεύθυνση

ΦΕΚ ΓΙΑ ΣΕΛΦ ΤΕΣΤ

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΑΥΤΩΝ- ΑΥΤΟΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΤΕΣΤ

Σύνδεση με τα στοιχεία που διαθέτετε στο ΠΣΔ