Φεβ 13 27

ΛΑΧΝΟΙ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ

Λαχνούς που κερδίζουν εκλεκτά και χρήσιμα δώρα έκδοσε ο Σύλλογος Γονέων. Στην πλούσια συλλογή τους διακρίναμε ένα ταξίδι για δύο άτομα στην Πάρο ή το Βόλο, μια φωτογραφική μηχανή, μια τηλεόραση, δωροεπιταγές 40€ για σουπερμάρκετ, κοσμήματα, ηλεκτρικές συσκευές…

Η αξία του κάθε λαχνού κοστίζει 1€ και διατίθονται από σήμερα και στο σχολείο. Γονείς από την διοίκηση του Συλλόγου βρίσκονται καθημερινά για αυτό το σκοπό στην αίθουσά τους. Λαχνούς μπορείτε να προμηθευτείτε και από την αντιπρόεδρο του 15μελούς.

Η κλήρωση θα διεξαχθεί δημόσια την ημέρα που θα δίνονται οι βαθμοί του Β’ τριμήνου.

Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από τη λαχειοφόρο αγορά θα διατεθούν για εκδηλώσεις και την χρηματοδότηση των εκδρομών (μονοήμερης και τριήμερης) των μαθητών.