Το πάρτυ

Στις 21-12-12,στο 3ο Γυμνάσιο Άνω Λιοσίων πραγματοποιήθηκε ένα πάρτυ για το τέλος του σχολείου και του 2012! Η ατμόσφαιρα ήταν καταπληκτική, εορταστική, με πολύ γέλιο και χαρά τόσο από τους μαθητές, όσο και από τους καθηγητές. Τα πράγματα βέβαια δεν ήρθαν όπως τα περιμέναμε αφού μια διακοπή ρεύματος μας εμπόδισε να βάλουμε μουσική και να διασκεδάσουμε ακόμα περισσότερο! Σημασία όμως είχε πως όλοι είμασταν χαρούμενοι σε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλά και ταυτόχρονα λίγο στεναχωρημένοι γιατί θα έπρεπε να αποχωριστούμε τους φίλους μας και να περιμένουμε για να τους ξανασυναντήσουμε μετά από 15 ημέρες, στο τέλος των γιορτών!! Ευχόμαστε σε όλους Καλές Γιορτές και Ευτυχισμένος ο Καινούργιος Χρονος!!!

Κατηγορίες: Σχολικά. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.