![0 02 05 d8b3c4e3e56b6394fc2e1427b5a98d1aa21312f6036a7b94dc1d7b18fcb7bec5 3033841c5f3d4e8f](https://blogs.sch.gr/3dimxan/files/2024/05/0-02-05-d8b3c4e3e56b6394fc2e1427b5a98d1aa21312f6036a7b94dc1d7b18fcb7bec5_3033841c5f3d4e8f-348x215.jpg?x49601)
Χρόνια πολλά μανούλα!
Όπως και πέρσι έτσι και φέτος ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου, προσέφερε από ένα λουλούδι στα παιδιά με τελικό αποδέκτη τις υπέροχες μανούλες τους.
Χρόνια πολλά μανούλα! Διάβασε περισσότεραΕκπαιδευτικός ιστότοπος
Όπως και πέρσι έτσι και φέτος ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου, προσέφερε από ένα λουλούδι στα παιδιά με τελικό αποδέκτη τις υπέροχες μανούλες τους.
Χρόνια πολλά μανούλα! Διάβασε περισσότερα