Απολογισμός  –  Αποχαιρετισμός από την εικαστικό Τόνια Τσιαμπά

Έφτασε το τέλος της σχολικής χρονιάς 2016 – 2017 και κάνοντας μία αναδρομή, διαπιστώνω ότι είχα ένα ταξίδι γεμάτο με όμορφες εμπειρίες!

Εμπειρίες που προέκυψαν από τη ζεστή και εποικοδομητική συνεργασία με τη Διευθύντρια Λένα Ψιλού,  η οποία ήταν αρωγός σε ό,τι κι αν χρειάστηκε, τους συναδέλφους που είχαμε μία όμορφη και γόνιμη συνεργασία και βέβαια τα παιδιά, τους μαθητές μου που αναπτύξαμε μια ζεστή και μοναδική σχέση με τον καθένα ξεχωριστά!

Το ενδιαφέρον, η ζωντάνια, το κέφι και η δίψα των παιδιών να μάθουν, να εκφραστούν και να δημιουργήσουν με φαντασία έργα, με έκανε χαρούμενη και το αποτέλεσμα, μου προσέφερε ικανοποίηση καθώς κατέστησε τη χρονιά «πλούσια»  σε πολλά επίπεδα!

Σας ευχαριστώ όλους, απόλαυσα την κάθε στιγμή…

Καλό Καλοκαίρι!

Η εικαστικός

Τσιαμπά Τόνια

Υ.Γ. : Ένας επιπλέον λόγος για να ευχαριστήσω τη Διευθύντρια, είναι η πολύτιμη βοήθειά της στην ανάδειξη της δουλειάς των παιδιών μέσω του blog του σχολείου το οποίο  χειρίζεται!