Ιούν 202223

.jpg

Πολλά συγχαρητήρια στους Μεγάλους μικρούς κυνηγούς μπαταριών του σχολείου σας, οι οποίοι έλαβαν μέρος στον σχετικό Σχολικό Διαγωνισμό και όλοι μαζί καταφέραμε να συγκεντρώσουμε άνω των 124 τόνων μπαταριών από όλα τα Δημοτικά Σχολεία της χώρας μας.

Φυσικά, συγχαρητήρια αξίζουν και σε όλους τους εκπαιδευτικούς, που με τον ζήλο τους παρακίνησαν τους μαθητές και πετύχαμε τόσα πολλά όλοι μαζί!

Με το τέλος της φετινής αποστολής, ο μεγάλος θησαυρός, δηλαδή το καθαρό περιβάλλον, είναι πλέον δικό μας

…και το κυνήγι συνεχίζεται ????

από κάτω από: Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έπαινος για τη συμμετοχή του Σχολείου μας στον διαγωνισμό ανακύκλωσης μπαταριών ΑΦΗΣ

Τα σχόλια είναι κλειστά.