Σχ. έτος 2014-2015

ΜΑΘΗΤΙΚΗ ΔΑΝΕΙΣΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ

β1

Πρόγραμμα Λειτουργίας

Οι μαθητές μπορούν να προσέρχονται στο χώρο της βιβλιοθήκης κατά τη διάρκεια του πρώτου μεγάλου διαλείμματος, δηλαδή από 9:40 π.μ. ως 10:οο π.μ. κάθε Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή -ανάλογα με την τάξη που φοιτούν- και με τάξη και ησυχία να δανείζονται τα βιβλία που θέλουν.

(Το πρόγραμμα αυτό θα ισχύσει ως το κλείσιμο του σχολείου για τις διακοπές των Χριστουγέννων. Οι μαθητές της Α΄ τάξης θα δανείζονται βιβλία από τον Ιανουάριο του 2015 και μετά)

Επίσης μπορούν να δανειστούν βιβλία και σε άλλες ώρες εκτός  από τις παραπάνω μετά από συνεννόηση του/της δασκάλου/δασκάλας της τάξης με τον υπεύθυνο της βιβλιοθήκης.

Ο Διευθυντής του Σχολείου                                       Ο Υπεύθυνος Δάσκαλος

ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ