Αγαπητοί γονείς,

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά! Εν όψει της δια ζώσης λειτουργίας των σχολείων στις 11/01/2021  σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές θα προσέρχονται στο σχολείο 8:00 – 8:15 από τη συρόμενη πόρτα επί της οδού Ηρώων Πολυτεχνείου. Οι γονείς παρακαλούνται να αφήνουν τα παιδιά και να αποχωρούν άμεσα. Κατά την προσέλευση στο σχολείο οι μαθητές καλούνται να στέκονται στις διαγραμμίσεις που υπάρχουν στην είσοδο της τάξης τους. Η αποχώρηση θα πραγματοποιείται στη 13:15 με προτεραιότητα στις μικρές τάξεις. Οι τάξεις Α, Γ και Ε θα αποχωρούν από τη μικρή πόρτα και οι τάξεις Β, Δ και ΣΤ θα αποχωρούν από τη συρόμενη πόρτα. Παρακαλούνται οι γονείς να μη συνωστίζονται έξω από το χώρο του σχολείου και για επικοινωνία με το σχολείο και τους εκπαιδευτικούς να κλείνουν ραντεβού τηλεφωνικά.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία σας.