Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας

Ιαν 202410

Την Τετάρτη 10 Ιανουαρίου πραγματοποιήθηκε η κοπή των χριστουγεννιάτικων πιτών μαθητών και εκπαιδευτικών. Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας είχε την ευγενή καλοσύνη να προσφέρει σε κάθε τάξη πεντανόστιμα ατομικά κεκάκια για κάθε μαθητή και μαθήτρια και ένα υπέροχο δώρο για το τυχερό παιδί που θα έβρισκε το φλουρί. Ακόμα προμήθευσε και την πρωτοχρονιάτικη πίτα των εκπαιδευτικών με ένα αντίστοιχο δωράκι για τον τυχερό/ή του συλλόγου διδασκόντων. Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την προσφορά του!

Οι τυχεροί/ές ανά τάξη είναι οι εξής:

Α’ τάξη: Γιάννης Μ.

Β’ τάξη: Χριστίνα Φ.

Γ’ τάξη: Νίκος Δ.

Δ’ τάξη: Παναγιώτης Π.

Ε’ τάξη: Ιωάννα Δ.

ΣΤ’ τάξη: Κατερίνα Κ.

Ο τυχερός του συλλόγου διδασκόντων ήταν ο δάσκαλος της Γ’ τάξης, κ. Χρήστος Μαλισόβας.

Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά να είναι πάντα γερά και τυχερά και να έχουν καλή πρόοδο!

πιτα 2 πιτα

από κάτω από: Διάφορα| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας