Χριστουγεννιάτικες δραστηριότητες Ε’ τάξης

Δεκ 202322

Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου ολοκληρώθηκαν οι χριστουγεννιάτικες δραστηριότητες της Ε’ τάξης, οι οποίες είχαν ξεκινήσει με τον στολισμό του χριστουγεννιάτικου δέντρου λίγες εβδομάδες πριν. Τα παιδιά έφτιαξαν μόνα τους λαχταριστά σοκολατένια τρουφάκια, τα οποία απόλαυσαν λίγες ώρες αργότερα. Στη συνέχεια, παρακολούθησαν τη συγκινητική χριστουγεννιάτικη ταινία “Κλάους: Το μυστικό των Χριστουγέννων” παρέα με τα αγαπημένα τους σνακς και φρουτοχυμούς. Ευχαριστούμε πολύ τους γονείς της τάξης που προσέφεραν υλικά και τρόφιμα για την τόσο ξεχωριστή τελευταία ημέρα των παιδιών πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων.

τρουφακια ταινια 2 ταινια

από κάτω από: Δράσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χριστουγεννιάτικες δραστηριότητες Ε’ τάξης