ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΒΙΒΛΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Αριδαία 20- 9-2020
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι όπως όλες οι Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Π.Ε. Πέλλας, το Σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό για τη φυσική παρουσία των μαθητών το διάστημα 21 έως 25 Σεπτεμβρίου 2020. Παρακαλείσθε να προσέλθετε στο σχολείο με τις τσάντες των παιδιών σας για να παραλάβετε τη Δευτέρα 21-9-2020 τα σχολικά βιβλία, μάσκες και παγουρίνο σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

από την είσοδο Παύλου Μελά:
Γονείς Α τάξης στις 9:00.
Γονείς Β τάξης στις 10:00.
Γονείς Γ1 και Γ2 Τάξης στις 11:00.

Από την Είσοδο Εμ. Παππά
Στις 9:00 οι γονείς της Δ τάξης.
Στις 10:00 οι γονείς της ΣΤ1 και ΣΤ2.
Στις 11:00 οι γονείς των Ε1 και Ε2 τάξεων.

Η προσέλευσή σας θα γίνει σε μικρές ομάδες τηρουμένων όλων των μέτρων ασφαλείας και πρόληψης μεταδοτικότητας COVID19. H χρήση μάσκας θα είναι υποχρεωτική για όλους.

Το  πρόγραμμα για τη σύγχρονη και ασύγχρονη εξ αποστάσεως διδασκαλία θα σας κοινοποιήσουμε σε επόμενο email. Παρακαλώ να παρακολουθείτε καθημερινά τα emails σας και να βλέπετε τη σελίδα του σχολείου μας: https://blogs.sch.gr/3dimarid/

Σωτηριάδης Συμεών