↑ Επιστροφή σε Το σχολείο μας

Καλωσήρθατε

3odim

Αγαπητοί επισκέπτες,

Καλωσορίσατε στην Ιστοσελίδα του  9/θ  3ου  Δημοτικού Σχολείου Αριδαίας.

Επιθυμία μας είναι ο ιστοχώρος αυτός, που δημιουργήθηκε και εμπλουτίζεται με κύριο στόχο την ενημέρωση των παιδιών και των γονιών γύρω από το εκπαιδευτικό έργο που επιτελείται στη σχολική μας μονάδα, να αποτελέσει ένα ακόμα εργαλείο επικοινωνίας με όλους τους φίλους του Σχολείου.
        Στην ιστοσελίδα μας μπορείτε να βρείτε διάφορες πληροφορίες για το Σχολείο, τους στόχους, τις ενδοσχολικές και τις εξωσχολικές μας δράσεις.

Σε περίπτωση που θέλετε να μάθετε κάποια πληροφορία ή απλά να κάνετε κάποια σχόλια για το περιεχόμενο της ιστοσελίδας μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

ΚΑΛΗ ΠΛΟΗΓΗΣΗ

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

Η πόλη μας