Λήξη μαθημάτων σχολικού έτους 2019 – 2020

Την Πέμπτη 25 Ιουνίου και την Παρασκευή 26 Ιουνίου επιδόθηκαν στους μαθητές των τάξεων Α΄ έως Ε΄του σχολείου μας οι Τίτλοι Προόδου και της  ΣΤ΄ τάξης  οι Τίτλοι Σπουδών

Επίσης την Παρασκευή 26 Ιουνίου σε μια λιτή γιορτή λήξης στο προαύλιο, τηρώντας όλους τους κανόνες υγιεινής σύμφωνα με τον ΕΟΔΥ και αποφεύγοντας το συνωστισμό, αποχαιρετήσαμε τους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ τάξης, με την παρουσία αυστηρά και μόνο των γονέων τους. Τέλος οι μαθητές πήραν τα σχολικά ενθύμια από το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων και έτσι ολοκληρώθηκε η σχολική χρονιά.

Ευχόμαστε ένα  ΚΑΛΟ, ΑΣΦΑΛΕΣ, ΥΓΕΙΕΣ & ΞΕΝΟΙΑΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ανανεώνοντας το ραντεβού με τους μαθητές μας καθώς και τα πρωτάκια τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου 2020.