Προγραμματισμένες εκδηλώσεις – Γιορτή Λήξης

Σας προσκαλούμε στις προγραμματισμένες εκδηλώσεις που θα παρουσιάσουν οι μαθητές μας πριν τη λήξη της τρέχουσας σχολικής χρονιάς, στο προαύλιο του σχολείου:

• Πρόγραμμα σχολικών δραστηριοτήτων από τους μαθητές της Δ΄ τάξης μαζί με τη δασκάλα τους και το Δ/ντή του σχολείου (Τετάρτη 6 Μαΐου 2018 – ώρα 7:30 μ.μ.)
  • Δραματοποίηση παραμυθιού από τους μαθητές των τάξεων Α΄ και Β΄ μαζί με τη δασκάλα των Αγγλικών ( Παρασκευή 8 Μαΐου 2018 – ώρα 11:30 π.μ.)
  • Γιορτή Λήξης με την παράσταση “Λυσιστράτη” από τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης μαζί με τη δασκάλα τους, παραδοσιακούς χορούς από τους μαθητές των τάξεων Γ΄ – ΣΤ ΄ μαζί με τη γυμνάστρια, και με πολλές άλλες εκπλήξεις (Τετάρτη 13 Μαΐου 2018 – ώρα 7:00 μ.μ.)