ΑΙΤΗΣΗ – ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ

Μαΐ 20224

400x225 1Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές για το ολοήμερο τμήμα ξεκινούν από αύριο, Τετάρτη,  4/5/22 και θα ολοκληρωθούν την Τετάρτη 18/5/2022.

Όλες οι αιτήσεις γίνονται δεκτές ανεξαιρέτως χωρίς προϋποθέσεις. Για την εγγραφή των μαθητών στο ολοήμερο τμήμα είναι απαραίτητη η συμπλήρωση της αίτησης εγγραφής (πατήστε στον σύνδεσμο, αν θέλετε να την προσυμπληρώσετε, ειδάλλως μπορείτε να την προμηθευτείτε και να την συμπληρώσετε στο σχολείο).

Η παρακολούθηση του Ολοήμερου Προγράμματος είναι προαιρετική.  Το πρόγραμμα του Ολοήμερου Σχολείου ξεκινά καθημερινά στις 13.15 και ολοκληρώνεται στις 16.00. Σας παρέχεται η δυνατότητα για την ενδιάμεση αποχώρηση του παιδιού σας από το Ολοήμερο Σχολείο στις 15.00 κατόπιν δήλωσής σας στην αίτηση.

από κάτω από: Ανακοινώσεις, Το σχολείο μας| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΙΤΗΣΗ – ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ